Home

עם פנים כלפי מעלה עצה תה pilaster hylla auktion רודפים קינמטיקה טיל

JOHN KANDELL. VÄGGHYLLA "Pilaster" 1900-tal. Möbler - Skåp & Hyllor -  Auctionet

HYLLA, "Pilaster", John Kandell, Källemo, 1900/2000-tal. - Bukowskis

Bokhylla ✦ Auktionsindex
Bokhylla ✦ Auktionsindex

Sustainable Italian wooden furniture Parva Online Shop | Sedie.Design ®

John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo, formgiven 1989. - Bukowskis

JOHN KANDELL (SVERIGE, 1925-1991). Hylla, "Pilaster", för Källemo | Barnebys

Johan Jandell oilaster hylla - Lauritz.com

Lot-Art | JOHN KANDELL "PILASTER", KÄLLEMO

Wall shelf, "Pilaster", John Kandell, Källemo, late 20th century - PS  Auction - We value the future - Largest in net auctions

Netauktion - Hylla
Netauktion - Hylla

JOHN KANDELL, hylla, "Pilaster", Källemo, formgiven 1989. - Bukowskis

Lookalikes: "Pilastermodell" - Trendenser

John Kandell, hylla, 'Pilaster', Källemo. - Bukowskis

Bokhylla, John Kandell (1925-1991), Sverige. Pilaster, Källemo.  Brännstämplad. Höjd: 205 cm. Bredd: 20 cm. Djup: 23 cm. Metropol -  Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9199

Slutpris för Hylla "Pilaster"
Slutpris för Hylla "Pilaster"

Regal, Schwedisch Källemo Pilaster in Eiche geölt - Design John Kandell -  DesignerMobel.com - Gebrauchte Designermöbel online

Vägghylla, John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster", Källemo.  Vitlackerad björk. Brännmärkt. Bredd: 20 cm. Djup: 23 cm. Höjd: 205 cm.  Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning  - 2380

JOHN KANDELL (SVERIGE, 1925-1991). Hylla, "Pilaster", Källemo. | Barnebys

Lauritz.com - Hylla 'Pilaster', John Kandell, Källemo

HYLLA, pilastermodell. Möbler - Skåp & Hyllor - Auctionet

JOHN KANDELL. Hylla, "Pilaster", Källemo, ljus betsad ek, brännstämplad.  Möbler - Skåp & Hyllor - Auctionet

John Kandell, hylla Pilaster, Källemo Denna vara har satts till  omförsäljning under nytt varunummer3073134 | Lauritz.com

Netauktion - Hylla
Netauktion - Hylla

Marina - Parva
Marina - Parva